RKY:N HALLITUS

Yhdistyksen toimintaa ohjaa ja valvoo hallitus, johon kuuluu vuosikokouksen valitsemat puheenjohtaja ja 12  muuta jäsentä. 

RKY:n HALLITUS v. 2018  Piirien yhdyshenkilöt 

Seuraava hallituksen kokous 22.07.2018


Puheenjohtaja
 Arto Auranen
Kymenraitti 4 as 4 53100 Lappeenranta
0400654526 arto@auranet.fi

 Matti Kytö
TAMPERE
+358503853103
matti.kyto@valmet.com

Tuulia Passila
 Akaa 
0505759288
tuulia.passila@pp.inet.fi

Salonen Tiina
AKAA
eijatiinasalonen@gmail.com
0456676879

Eila Saviniemi
87100 Kajaani 
 +358503605397
eila.savimiemi@gmail.com

Antero Viikki
 RIIHIMÄKI
0400545166
antero.viikki@luukku.com 

Tapio Mustonen
 KANGASALA
0443060100
tapio.mustonen@uta.fi

Kaarina Peltonen
Turku
0456177840
terttukaarina.peltonen@gmail.com

Leena Auranen
Lappeenranta
0407277678
leena@auranet.fi

Olli Mustonen
Hanko
+358505055800
mustonen.olli@gmail.com

Juha-Pekka Mäkelä
JOKELA
0405634760
maake01@gmail.com

Heikki Pynnönen
 Helsinki
+358405304982
heikki.pynnonen@luukku.com

Juhani Saviniemi
Kajaani 
 +358442927533
saviniemijuhani@gmail.com